Twój dentysta

Usługi na najwyższym poziomie w przyjaznej i komfortowej atmosferze

Z pasji do stomatologii

„Gabinet Twój Dentysta to spełnienie moich marzeń o stworzeniu nowoczesnego gabinetu stomatologicznego, w którym o komfort pacjentów dbają doświadczeni lekarze. Do współpracy w Twój Dentysta zaprosiłam wykwalifikowanych specjalistów, chcąc stworzyć zespół, który będzie mógł spełnić oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

Anna Wiechczyńska, właściciel gabinetu

Współpracujemy z najlepszymi

Nasz zespół

Poznaj naszych specjalistów 

_MG_4919-min

Anna Wiechczyńska

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, które ukończyła w 2010 roku. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i protetyce, dlatego nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu implantoprotetyki oraz ortodoncji uczestnicząc w licznych kursach, m.in. 2-letni amerykański program Progressive Orthodontics Seminars, Curriculum Protetyczne DenCO.  Zawsze uśmiechnięta, pełna empatii, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

_MG_4881-min

Anna Korzycka

Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2008 roku. Najlepiej czuje się w ortodoncji. W ramach specjalizacji z tej dziedziny ukończyła wiele kursów nt. diagnostyki, etiologii oraz leczenia wad zgryzu. W pracy stara się doskonale zrozumieć potrzeby pacjenta. Odpowiada na nie bazując na swoim doświadczeniu, aby efekt leczenia był dla pacjenta jak najlepszy. Jest odpowiedzialna i precyzyjna.

_MG_4894-min

Mateusz Sumera

Jest absolwentem śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z oddziałem lekarsko-dentystycznym w Zabrzu. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej. Zdobywał swoją specjalistyczną wiedzę na wielu kursach, takich jak Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Success Stairs Sequence. W pracy jest bardzo cierpliwy i opanowany, a także precyzyjny i dbający o dobro pacjenta.

_MG_4694-min

Grzegorz Hille

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej i nieustannie szkoli się w tym kierunku na sympozjach naukowych. Dba o regularny rozwój, np. poprzez udział w Curriculum Periopraktyki czy sympozjum implantologicznym Dental Holding w Budapeszcie. Odnajduje się równie doskonale w implantologii i chirurgii periodontologicznej.

Asystentki i higienistki

_MG_4903-min

Katarzyna Kucała

_MG_4910-min

Karolina Nawara

_MG_4885-min

Urszula Wiechniak

Galeria